Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHI  → O fakultě → Vedení a orgány fakulty → Kolegium děkana FCHI
iduzel: 8853
idvazba: 10206
šablona: stranka_ikona
čas: 18.11.2017 12:23:45
verze: 3887
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Kolegium děkana FCHI

Děkan

Prof. RNDr. Marie Urbanová, CSc.
e 220 444 445
b Marie.Urbanova@vscht.cz


Proděkan pro pedagogickou činnost

Doc. Dr. Ing. Milan Jahoda
e 220 443 223
b Milan.Jahoda@vscht.cz

 

Proděkan pro vědecko-výzkumnou činnost

Doc. Ing. Karel Friess, Ph.D.
e 220 444 029
b Karel.Friess@vscht.cz

 

Proděkan pro vnější vztahy a rozvoj

Ing. Pavel Hrnčiřík, Ph.D.
e 220 444 296
b Pavel.Hrncirik@vscht.cz

 

Tajemník

Ing. Kamila Klaudisová, Ph.D.
e 220 443 281
b Kamila.Klaudisova@vscht.cz

Vedoucí Ústavu analytické chemie

Prof. RNDr. Štěpán Urban, CSc.
e 220 444 267
b Stepan.Urban@vscht.cz

Vedoucí Ústavu fyzikální chemie

Prof. Dr. RNDr.Pavel Matějka
e 22044 3687
b Pavel.Matejka@vscht.cz

Vedoucí Ústavu chemického inženýrství

Prof. Ing. Michal Přibyl, Ph.D.
e 22044 3165
b Michal.Pribyl@vscht.cz

Vedoucí Ústavu matematiky

Doc. RNDr. Daniel Turzík, CSc.
e 22044 5036
b Daniel.Turzik@vscht.cz

Vedoucí Ústavu fyziky a měřicí techniky

Doc. Ing. Jaroslav Hofmann, CSc.
e 22044 3055
b Jaroslav.Hofmann@vscht.cz

Vedoucí Ústavu počítačové a řídicí techniky

Ing. Jan Mareš, Ph.D.
e 22044 4172
b Jan.Mares@vscht.cz

Předseda akademického senátu FCHI

RNDr. Miroslava Dubcová, Ph.D.
e 22044 5031
b Miroslava.Dubcova@vscht.cz

Aktualizováno: 15.9.2015 11:23, Autor: fchi


VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi