Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHI  → Věda a výzkum → SVK → SVK 2015 → Výsledky
iduzel: 24041
idvazba: 30176
šablona: stranka
čas: 19.11.2017 11:13:04
verze: 3887
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Výsledky SVK 2015

Sekce Analytická chemie I

1.místo

 Matějková Kristina

2.místo

 Šerá Luisa

3.místo

 Burianová Jana

Sekce Analytická chemie II

1.místo

 Bc. Strnad Štěpán

2.místo

 Bc. Pamánková Pavlína

3.místo

 Bc. Paroulková Karolína

Sekce Analytická chemie III

1.místo

 Bc. Trousil Jiří

2.místo

 Bc. Číhalová Tereza

3.místo

 Bc. Fagan Patrik

Sekce Analytická chemie IV

1.místo

 Bc. Havlová Šárka

2.místo

 Bc. Kubulková Zuzana

3.místo

 Bc. Krčová Lucie

 

Sekce Fyzikální chemie I

1.místo

 Bc. Kristýna Kantnerová

2.místo

 Bc. Maja Matoušová

3.místo

 Bc. Lenka Karolyiová

Sekce Fyzikální chemie II

1.místo

 Wilhelm Feigl

2.místo

 Bc. Václav Pokorný

3.místo

 Bc. Markéta Havlová

Sekce Fyzikální chemie III

1.místo

 Jiří Suchan

2.místo

 Bc. Štěpán Sršeň

3.místo

 Bc. Markéta Pilneyová

Sekce Fyzikální chemie IV

1.místo

 Bc. Tomáš Belloň

2.místo

 Bc. Vladimír Palivec

3.místo

 Bc. Jakub Kubečka

Sekce Chemické inženýrství I

1.místo

 Jiří Charvát

2.místo

 Bc. Martina Ježková

3.místo

 Peter Ševčenko

Sekce Chemické inženýrství II

1.místo

 Martin Pecha

2.místo

 Martin Kalný

3.místo

 Bc. Ksenia Ponomareva

Sekce Chemické inženýrství III

1.místo

 Bc. Jakub Tuček
2.místo  Jiří Štěrba
3.místo  Juraj Petrík

Sekce Chemické inženýrství IV

1.místo

 Bc. Denisa Lizoňová

2.místo

 Bc. Petr Novotný

3.místo

 Bc. Simon Jantač

Sekce Chemické inženýrství V

1.místo

 Bc. Pavel Kupka

2.místo

 Bc. Lenka Krajáková

3.místo

 Bc. Tomáš Kracík

Sekce Chemické inženýrství VI

1.místo

 Bc. Viktorie Čermochová

2.místo

 Bc. Anna Zítková

3.místo

 Bc. Matěj Novák

 

Sekce Podnikový management a marketing

1.místo

 Bc. Adam Podhradský

2.místo

 Bc. Josef Živec

3.místo

 Bc. Veronika Svobodová

Sekce Fyzika a měřicí technika

1.místo

 Bc. Pavel Hozák

2.místo

 Bc. Michaela Švarcová

3.místo

 Bc. Andrea Hujacová

Sekce Modelování a řízení systémů

1.místo

 Bc. Michal Šíma

2.místo

 Tomáš Rychetský

3.místo

 Bc. Michal Dolejšek

Sekce Analýza a zpracování dat

1.místo

 Klára Zuntová

2.místo

 Zdeněk Langer

3.místo

 Dmitrii Diakonov
Aktualizováno: 23.11.2015 11:18, Autor: Jitka Čejková

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi