Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHI  → Ústavy a pracoviště → Děkanát Fakulty chemicko-inženýrské (453)
iduzel: 9516
idvazba: 11107
šablona: stranka_ikona
čas: 27.6.2022 00:53:19
verze: 5054
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Děkanát Fakulty chemicko-inženýrské (453)

Děkan

prof. Ing. Michal Přibyl, Ph.D. (ÚCHI)

e   220 444 445
b   Michal.Pribyl@vscht.cz

prof. Ing. Michal Přibyl, Ph.D.

Tajemník fakulty, doktorské studium

Ing. Kamila Klaudisová, Ph.D.
e  220 443 281
b  Kamila.Klaudisova@vscht.cz

Ing. Kamila Klaudisová, Ph.D.

Referentka pro bakalářské studium

Hana Svobodová
e  220 443 891
Hana2.Svobodova@vscht.cz

Hana Svobodová

Referentka pro magisterské studium

Jana Nývltová
e  220 443 891
b  Jana.Nyvltova@vscht.cz

Jana Nývltová

Referentka pro zahraniční studenty a doktorské studium

Mgr. Anna Vaněčková
e  604 473 770
b  Anna.Vaneckova@vscht.cz

Webmaster

Ing. Iva Nachtigalová, Ph.D.
22044 259
Iva.Nachtigalova@vscht.cz

Ing. Iva Nachtigalová, Ph.D.
Aktualizováno: 7.1.2022 15:48, Autor: fchi

Úřední hodiny děkanátu

Pondělí: 09.00-11.00 
Úterý: zavřeno
Středa: 09.00-11.00 13.00-15.00
Čtvrtek: 09.00-11.00
Pátek: zavřeno

×

Úřední deska

 

×

Adresa děkanátu

Děkanát Fakulty chemicko-inženýrské
VŠCHT Praha
Technická 3
Praha 6-Dejvice
166 28

×


VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi