Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHI  → Věda a výzkum → Významné publikace v roce 2018
iduzel: 8991
idvazba: 60007
šablona: stranka_ikona
čas: 12.8.2020 17:54:44
verze: 4671
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Významné publikace v roce 2018

Arvajova A., Březina J., Pečinka R., Kočí P. Modeling of two-step CO oxidation light-off on Pt/gamma-Al2O3 in the presence of C3H6 and NOx. Applied Catalysis B:Environment, ISSN: 0926-3373, 2018, roč. 233, č. neuvedeno, s. 167-174.

Božik M., Cejnar P., Šašková M., Nový P., Maršík P., Klouček P. Stress response of Escherichia coli to essential oil components – insights on low-molecular-weight proteins from MALDI-TOF. Scientific Reports, ISSN: 2045-2322, 2018, roč. 8, č. 13042, s. "13042-1"-"13042-9".

Brichtová E., Hudecová J., Vršková N., Šebestík J., Bouř P., Wu T. Binding of Lanthanide Complexes to Histidine-Containing Peptides Probed by Raman Optical Activity Spectroscopy. Chemistry A European Journal, ISSN: 0947-6539, 2018, roč. 24, č. 34, s. 8664-8669.

Fraga S., Monteleone M., Lanč M., Esposito E., Fuoco A., Giorno L., Pilnáček K., Friess K., Carta M., McKeown N., Izak P., Petrusova Z., Crespo J., Brazinha C., Jansen J. A novel time lag method for the analysis of mixed gas diffusion in polymeric membranes by on-line mass spectrometry: Method development and validation. Journal of Membrane Science, ISSN: 0376-7388, 2018, roč. 561, č. 1, s. 39-58.

Gomes M., Pison L., Červinka C., Padua A. Porous Ionic Liquids or Liquid Metal-Organic Frameworks?. Angewandte Chemie-International Edition, ISSN: 1433-7851, 2018, roč. 57, č. 37, s. 11909-11912.

Haša J., Hanuš J., Štěpánek F. Magnetically Controlled Liposome Aggregates for On-Demand Release of Reactive Payloads. ACS Applied Materials and Interfaces, ISSN: 1944-8244, 2018, roč. 10, č. 24, s. 20306-20314.

Hollas D., Sistik L., Hohenstein E., Martinez T., Slavíček P. Nonadiabatic Ab Initio Molecular Dynamics with the Floating Occupation Molecular Orbital-Complete Active Space Configuration Interaction Method. Journal of Chemical Theory and Computation, ISSN: 1549-9618, 2018, roč. 14, č. 1, s. 339-350.

Klíma M., Kolafa J. Direct Molecular Dynamics Simulation of Nucleation during Supersonic Expansion of Gas to a Vacuum. Journal of Chemical Theory and Computation, ISSN: 1549-9618, 2018, roč. 14, č. 5, s. 2332−2340.

Kralova J., Jurášek M., Krčová L., Dolenský B., Novotny I., Dusek M., Rottnerová Z., Kahle M., Drašar P., Bartunek P., Král V. Heterocyclic sterol probes for live monitoring of sterol trafficking and lysosomal storage disorders. Scientific Reports, ISSN: 2045-2322, 2018, roč. 8, č. 26092018, s. nestránkováno.

Krzeszewski M., Espinoza E., Červinka C., Derr J., Clark J., Borchardt D., Beran G., Gryko D., Vullev V. Dipole Effects on Electron Transfer are Enormous. Angewandte Chemie-International Edition, ISSN: 1433-7851, 2018, roč. 57, č. 38, s. 12365-12369.

Kyselka J., Bleha R., Dragoun M., Bialasová K., Horáčková Š., Schätz M., Sluková M., Filip V., Sinica A. Antifungal Polyamides of Hydroxycinnamic Acids from Sunflower Bee Pollen. Journal of Agricultural and Food Chemistry, ISSN: 0021-8561, 2018, roč. 66, č. 42, s. 11018-11026.

Luková K., Nesvadba R., Uhlíková T., Obenchain DA., Wachsmuth D., Grabow J., Urban Š. Ab initio conformational analysis of 1,2,3,4- tetrahydroquinoline and the high-resolution rotational spectrum of its lowest energy conformer. Physical Chemistry Chemical Physics, ISSN: 1463-9076, 2018, roč. 20, č. 21, s. 14664-14670.

Mazúr P., Mrlík J., Beneš J., Pocedič J., Vrána J., Dundálek J., Kosek J. Performance evaluation of thermally treated graphite felt electrodes for vanadium redox flow battery and their four-point single cell characterization. Journal of Power Sources, ISSN: 0378-7753, 2018, roč. 380, č. 1, s. 105-114.

Opletal M., Novotný P., Linek V., Moucha T., Kordač M. Gas suction and mass transfer in gas-liquid up-flow ejector loop reactors. Effect of nozzle and ejector geometry. Chemical Engineering Journal, ISSN: 1385-8947, 2018, roč. 353, č. 1 December, s. 436-452.

Radojković V., Schreiber I. Constrained stoichiometric network analysis. Physical Chemistry Chemical Physics, ISSN: 1463-9076, 2018, roč. 20, č. 15, s. 9910-9921.

Richter C., Hollas D., Saak C., Foerstel M., Miteva T., Mucke M., Bjorneholm O., Sisourat N., Slavíček P., Hergenhahn U. Competition between proton transfer and intermolecular Coulombic decay in water. Nature Communications, ISSN: 2041-1723, 2018, roč. 9, č. 1, s. 4988.

Satilmis B., Lanč M., Fuoco A., Rizzuto C., Tocci E., Bernardo P., Clarizia G., Esposito E., Monteleone M., Dendisová M., Friess K., Budd P., Jansen J. Temperature and pressure dependence of gas permeation in amine-modified PIM-1. Journal of Membrane Science, ISSN: 0376-7388, 2018, roč. 555, č. 1, s. 483-496.

Sršeň Š., Hollas D., Slavíček P. UV absorption of Criegee intermediates: quantitative cross sections from high-level ab initio theory. Physical Chemistry Chemical Physics, ISSN: 1463-9076, 2018, roč. 20, č. 9, s. 6421-6430.

Šoltys M., Balouch M., Kašpar O., Lhotka M., Ulbrich P., Zadražil A., Kovacik P., Štěpánek F. Evaluation of scale-up strategies for the batch synthesis of dense and hollow mesoporous silica microspheres. Chemical Engineering Journal, ISSN: 1385-8947, 2018, roč. 334, č. 15 February 2018, s. 1135-1147.

Šturala J., Luxa J., Pumera M., Sofer Z. Chemistry of Graphene Derivatives: Synthesis, Applications, and Perspectives. Chemistry A European Journal, ISSN: 0947-6539, 2018, roč. 24, č. 23, s. 5992-6006.

Vavra J., Řehoř I., Rendler T., Jani M., Bednar J., Baksh M., Zappe A., Wrachtrup J., Cigler P. Supported Lipid Bilayers on Fluorescent Nanodiamonds: A Structurally Defined and Versatile Coating for Bioapplications. Advanced Functional Materials, ISSN: 1616-301X, 2018, roč. 28, č. 45, s. nestránkováno.

Vobecká L., Svoboda M., Beneš J., Belloň T., Slouka Z. Heterogeneity of heterogeneous ion-exchange membranes investigated by chronopotentiometry and X-ray computed microtomography. Journal of Membrane Science, ISSN: 0376-7388, 2018, roč. 559, č. Neuvedeno, s. 127-137.

Vrána J., Charvát J., Mazúr P., Belsky P., Dundálek J., Pocedič J., Kosek J. Commercial perfluorosulfonic acid membranes for vanadium redox flow battery: Effect of ion-exchange capacity and membrane internal structure. Journal of Membrane Science, ISSN: 0376-7388, 2018, roč. 552, č. 1, s. 202-212.

Wilson J., Kroupa M., Kosek J., Šoóš M. Numerical Study of Soft Colloidal Nanoparticles Interaction in Shear Flow. Langmuir, ISSN: 0743-7463, 2018, roč. 34, č. 50, s. 15600-15611.

Wrobel D., Kubíková R., Mullerová M., Strašák T., Růžička K., Fulem M., Malý J. Phosphonium carbosilane dendrimers - interaction with a simple biological membrane model. Physical Chemistry Chemical Physics, ISSN: 1463-9076, 2018, roč. 20, č. 21, s. 14753-14764.

Aktualizováno: 31.1.2020 08:15, Autor: fchi

KódASCDESC Název dokumentuASCDESC Platné odASCDESC Platné doASCDESC
Významné publikace v roce 201801.01.201831.12.2018
Významné publikace v roce 201701.01.201731.12.2017
Významné publikace v roce 201601.01.201631.12.2016
Významné publikace v roce 201501.01.201531.12.2015
Významné publikace v roce 201401.01.201401.01.2014
Významné publikace v roce 201301.01.201301.01.2013
Významné publikace v roce 201201.01.201201.01.2012
Významné publikace v roce 201101.01.201131.12.2011
Významné publikace v roce 201001.01.201031.10.2010
Významné publikace v roce 200901.01.200931.12.2009
Významné publikace v roce 200801.01.200831.12.2008

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi