Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHI  → Věda a výzkum → Významné publikace
iduzel: 8991
idvazba: 60007
šablona: stranka_ikona
čas: 24.6.2024 09:23:21
verze: 5420
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Server: 147.33.89.150
Obnovit | RAW
iduzel: 8991
idvazba: 60007
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'fchi.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: '/veda-a-vyzkum/vyznamne-publikace'
iduzel: 8991
path: 8547/4156/1393/1886/8576/8991
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW

Významné publikace

Aktualizováno: 28.2.2023 17:38, Autor: fchi

KódASCDESC Název dokumentuASCDESC Platné odASCDESC Platné doASCDESC
Významné publikace v roce 201801.01.201831.12.2018
Významné publikace v roce 201701.01.201731.12.2017
Významné publikace v roce 201601.01.201631.12.2016
Významné publikace v roce 201501.01.201531.12.2015
Významné publikace v roce 201401.01.201401.01.2014
Významné publikace v roce 201301.01.201301.01.2013
Významné publikace v roce 201201.01.201201.01.2012
Významné publikace v roce 201101.01.201131.12.2011
Významné publikace v roce 201001.01.201031.10.2010
Významné publikace v roce 200901.01.200931.12.2009
Významné publikace v roce 200801.01.200831.12.2008

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČ: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Za informace odpovídá: Fakulta chemicko-inženýrská
Technický správce: Výpočetní centrum

Copyright VŠCHT Praha
zobrazit plnou verzi