Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHI  → O fakultě → Vedení a orgány fakulty → Akademický senát FCHI
iduzel: 8854
idvazba: 10205
šablona: stranka_ikona
čas: 18.11.2017 12:58:07
verze: 3887
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Akademický senát FCHI

Předseda

Dr. Ing. Pavel Vrbka (ústav 403)
místnost A133, tel.: 220 443 828, e-mail: Pavel.Vrbka@vscht.cz

Místopředsedové

Ing. Zdeněk Grof, Ph.D. (ústav 409)
místnost B143 ,tel.: 220 443 168, e-mail: Zdenek.Grof@vscht.cz

Ing. Marek Šoltys (student DSP)
místnost: B307, B308, tel.: 220 443 048,  220 443 046, e-mail: Marek.Soltys@vscht.cz

Členové

Doc. Ing. Vladimír Setnička, Ph.D. (ústav 402)
místnost A226, tel.: 220 445 015, e-mail: Vladimir.Setnicka@vscht.cz

Dr. Ing. Pavel Vrbka (ústav 403)
místnost A133, tel.: 220 443 828, e-mail: Pavel.Vrbka@vscht.cz

Ing. Zdeněk Grof, Ph.D. (ústav 409)
místnost B143 ,tel.: 220 443 168, e-mail: Zdenek.Grof@vscht.cz

RNDr. Jana Maxová, Ph.D. (ústav 413)
místnost C115, telefon: 220 445 039, e-mail: Jana.Maxova@vscht.cz

Ing. Dušan Kopecký, Ph.D. (ústav 444)
místnost B216C, tel.: 220 443 351, e-mail: Dusan.Kopecky@vscht.cz

Ing. Jan Švihlík, Ph.D. (ústav 445)
místnost A330E, tel.: 220 443 827, e-mail: 

Ing.  Jiří Velas (student DSP)
místnost AJ03B, tel.: 220 444 039, e-mail:  Jiri.Velas@vscht.cz

Ing. Marek Šoltys (student DSP)
místnost: B307, B308, tel.: 220 443 048,  220 443 046, e-mail: Marek.Soltys@vscht.cz

Bc. Jakub Mužík (student Bc./Mgr.)
e-mail: Jakub.Muzik@vscht.cz

Aktualizováno: 21.6.2017 13:24, Autor: fchi


VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi