Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHI  → Věda a výzkum → SVK → SVK 2016
iduzel: 27659
idvazba: 35174
šablona: stranka_galerie
čas: 27.5.2017 19:20:59
verze: 3655
uzivatel:
remoteAPIs:
Obnovit | RAW

Studentská vědecká konference 2016

SVK na FCHI v akademickém roce 2016/2017 proběhla v pondělí 21. 11. 2016. 

Soutěze se zúčastnilo 138 studentů, kteří byli rozděleni do 15 sekcí.

Seznam ústavních koordinátorů SVK

402    Ústav analytické chemie - Ing. Martin Člupek, Ph.D. (Martin.Clupek@vscht.cz)
403    Ústav fyzikální chemie - Ing. Ondřej Vopička, Ph.D. (Ondrej.Vopicka@vscht.cz)
409    Ústav chemického inženýrství - Dr. Ing. Pavlína Basařová (Pavlina.Basarova@vscht.cz)
837    Katedra ekonomiky a managementu - Mgr. Ing. Marek Botek, Ph.D. (Marek.Botek@vscht.cz)
444    Ústav fyziky a měřicí techniky - Ing. Vladimír Scholtz, Ph.D. (Vladimir.Scholtz@vscht.cz)
445    Ústav počítačové a řídicí techniky - Ing. Iva Nachtigalová, Ph.D. (Iva.Nachtigalova@vscht.cz)

Pokud máte jakékoli dotazy nebo v případě, že byste se chtěli stát sponzory SVK na FCHI, kontaktujte prosím fakultní koordinátorku SVK Ing. Jitku Čejkovou, Ph.D. (Jitka.Cejkova@vscht.cz) .

Děkujeme všem sponzorům SVK 2016!

Hlavní sponzoři

šířka 215px

šířka 215px šířka 215px

 

Sponzoři

šířka 215px šířka 215px
šířka 215px šířka 215px
šířka 215px šířka 215px
šířka 215px šířka 215px
šířka 215px šířka 215px
šířka 215px šířka 215px
šířka 215px šířka 215px
šířka 215px šířka 215px
šířka 215px šířka 215px
šířka 215px šířka 215px
šířka 215px šířka 215px
šířka 215px šířka 215px
šířka 215px šířka 215px
šířka 215px šířka 215px
šířka 215px ořez 215*215px
šířka 215px šířka 215px
šířka 215px šířka 215px
šířka 215px

_DSC8407
_DSC8445
_DSC8447
_DSC8420
_DSC8421
_DSC8460
_DSC8414
_DSC8412
_DSC8415
_DSC8450
_DSC8434
_DSC8474
_DSC8472
_DSC8408
_DSC8428
_DSC8468
_DSC8459
_DSC8438
_DSC8478
_DSC8502
_DSC8540
_DSC8543
_DSC8547
_DSC8520
_DSC8566
_DSC8563
_DSC8514
_DSC8516
_DSC8551
_DSC8555
_DSC8535
_DSC8575
_DSC8573
_DSC8528
_DSC8568
_DSC8538
_DSC8579
_DSC8485
_DSC8494
_DSC8491
_DSC8497
_DSC8583
_DSC8587
_DSC8588

Aktualizováno: 12.12.2016 12:00, Autor: fchi

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi