Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHI  → Studium na FCHI → Zájemci o studium → Zájemci o bakalářské studium → Informace o bakalářském studiu
iduzel: 13550
idvazba: 16201
šablona: stranka_ikona
čas: 9.7.2020 04:13:25
verze: 4671
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Informace o bakalářském studiu

Milí maturanti! Milí zájemci o bakalářské studium na FCHI!

Rádi byste studovali vysokou školu, ale ztrácíte se v té hromadě informací o studiu, programech, přijímačkách, možnostech uplatnění... ??? Nevíte si rady, kam poslat svou přihlášku? Zde najdete návod, jak se zorientovat v nabídce naší Fakulty chemicko-inženýrské.

Stručně o naší fakultě...

Naše fakulta je jednou ze čtyř fakult Vysoké školy chemicko-technologické v Praze. Více informací o naší fakultě (jako třeba jaká je její historie, kdo je děkanem, s kým naše fakuta spolupracuje apod.) najdete v horním menu v záložce "O fakultě". Naše fakulta se skládá ze sedmi ústavů, na nichž pracují pedagogové, kteří vás budou učit, ale zároveň to bývají vědečtí a výzkumní pracovníci, a tudíž si mezi nimi můžete později vybrat svého školitele bakalářské práce. Chcete-li získat představu o jednotlivých ústavech, proklikejte si jejich stránky.

Jak vypadá bakalářské studium u nás na FCHI?

Pokud vás zajímá odpověď na tuto otázku, pak se to dozvíte na stránce "Informace o bakalářském studiu". Dozvíte se tam i o možnostech ubytování na kolejích, stravování v menzách nebo možnostech získat stipendium. Pro představu o studentském životě mrkněte i na stránky studuj.vscht.cz.

Jak si vybrat program?

Tak tato otázka není úplně jednoduchá, ale zkuste si pročíst chararakteristiky jednotlivých programů, možnosti uplatnění a taky studijní plány jednotlivých oborů a určitě si něco vyberete! Klik sem :-) Taky si projděte "Často kladené otázky", i tam se dozvíte spoustu důležitých informací o programech nabízených naší fakultou. Doporučení našich studentů a absolventů, proč studovat na naší fakultě, naleznete v sekci "Reference". Třeba vám rozhodování usnadní i vzkazy našich pedagogů.

Jak se přihlásit na FCHI?

Informace o přijímacím řízení k bakalářskému studiu jsou dostupné ZDE. S trochou nadsázky vám už teď můžeme gratulovat, protože naše fakulta přijímá zájemce o studium bez přijímacích zkoušek!

Proklikali jste, co se dalo, přesto máte ještě nějaké otázky a nejasnosti?

Pak kontaktujte Děkanát FCHI! Máte-li jakékoli dotazy, obraťte se na naše milé dámy z děkanátu, které vám vždycky rády a ochotně pomůžou a poradí (napište, zavolejte, nebo přijďte osobně za paní Svobodovou - Hana2.Svobodova@vscht.cz, tel. 22044 3891).

Aktualizováno: 6.2.2019 19:59, Autor: Webmaster FCHI

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi