Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHI  → O fakultě → Vedení a orgány fakulty
iduzel: 4283
idvazba: 14665
šablona: stranka_submenu
čas: 18.6.2019 01:44:28
verze: 4588
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Vedení a orgány fakulty

prof. Ing. Michal Přibyl, Ph.D.

 

Děkan

 

prof. Ing. Michal Přibyl, Ph.D.

e   220 444 445
b   Michal.Pribyl@vscht.cz

doc. Ing. Karel Řehák, CSc.

 

Proděkan pro pedagogickou činnost

 

doc. Ing. Karel Řehák, CSc.
e   220 444 039
b   Karel.Rehak@vscht.cz

doc. RNDr. Ing. Pavel Řezanka, Ph.D.

 

Proděkan pro vědu a výzkum

 

doc. RNDr. Ing. Pavel Řezanka, Ph.D.

e   220 444 299
b   Pavel.Rezanka@vscht.cz

Ing. Pavel Hrnčiřík, Ph.D.

 

Proděkan pro vnější vztahy a rozvoj

 

Ing. Pavel Hrnčiřík, Ph.D.
e   220 444 296
b   Pavel.Hrncirik@vscht.cz

Ing. Kamila Klaudisová, Ph.D.

 

Tajemník

Ing. Kamila Klaudisová, Ph.D.
e   220 443 281
b   Kamila.Klaudisova@vscht.cz

Ing. Iva Nachtigalová, Ph.D.

 

Webmaster

Ing. Iva Nachtigalová, Ph.D.
e   220 444 259
b   Iva.Nachtigalova@vscht.cz

Aktualizováno: 12.3.2019 17:48, Autor: Webmaster FCHI


VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích
zobrazit mobilní verzi