Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHI  → O fakultě → Vedení a orgány fakulty → Kolegium děkana FCHI
iduzel: 8853
idvazba: 10206
šablona: stranka_ikona
čas: 18.6.2019 01:18:14
verze: 4588
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Kolegium děkana FCHI

Děkan

prof. Ing. Michal Přibyl, Ph.D. (ÚCHI)

e   220 444 445
b   Michal.Pribyl@vscht.cz

Proděkan pro pedagogickou činnost

doc. Ing. Karel Řehák, CSc. (ÚFCH)

e   220 444 039
b   Karel.Rehak@vscht.cz

Proděkan pro vědecko-výzkumnou činnost

doc. RNDr. Ing. Pavel Řezanka, Ph.D. (ÚANLCH)

e   220 444 299
b   Pavel.Rezanka@vscht.cz

Proděkan pro vnější vztahy a rozvoj

Ing. Pavel Hrnčiřík, Ph.D. (ÚPŘT)

e   220 444 296
b   Pavel.Hrncirik@vscht.cz

Tajemník

Ing. Kamila Klaudisová, Ph.D. (Děkanát FCHI)

e   220 443 281
b   Kamila.Klaudisova@vscht.cz

Vedoucí Ústavu analytické chemie

doc. Ing. Vladimír Setnička, Ph.D. (ÚANLCH)

e   220 445 015
b   Vladimir.Setnicka@vscht.cz

Vedoucí Ústavu fyzikální chemie

prof. Dr. RNDr.Pavel Matějka (ÚFCH)

e   220 443 687
b   Pavel.Matejka@vscht.cz

Vedoucí Ústavu chemického inženýrství

doc. Dr. Ing. Milan Jahoda (ÚCHI)

e   220 443 223
b   Milan.Jahoda@vscht.cz

Vedoucí Ústavu matematiky

doc. Ing. Jan Mareš, Ph.D. (ÚM)

e   220 444 172
b   Jan.Mares@vscht.cz

Vedoucí Ústavu fyziky a měřicí techniky

doc. Ing. Vladimír Schöltz, Ph.D. (ÚFMT)

e   220 443 055
b   Vladimir.Scholtz@vscht.cz

Vedoucí Ústavu počítačové a řídicí techniky

doc. Ing. Jan Mareš, Ph.D. (ÚPŘT)

e   220 444 172
b   Jan.Mares@vscht.cz

Předseda akademického senátu FCHI

Dr. Ing. Pavel Vrbka (ÚFCH)

e   220 443 828
b   Pavel.Vrbka@vscht.cz

Aktualizováno: 14.2.2019 11:03, Autor: Webmaster FCHI


VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi