Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHI  → O fakultě → Vedení a orgány fakulty → Kolegium děkana FCHI
iduzel: 8853
idvazba: 10206
šablona: stranka_ikona
čas: 20.1.2019 10:54:33
verze: 4545
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Kolegium děkana FCHI

Děkan

Prof. RNDr. Marie Urbanová, CSc.
e 220 444 445
b Marie.Urbanova@vscht.cz


Proděkan pro pedagogickou činnost

Doc. Dr. Ing. Milan Jahoda
e 220 443 223
b Milan.Jahoda@vscht.cz

 

Proděkan pro vědecko-výzkumnou činnost

Doc. Ing. Karel Friess, Ph.D.
e 220 444 029
b Karel.Friess@vscht.cz

 

Proděkan pro vnější vztahy a rozvoj

Ing. Pavel Hrnčiřík, Ph.D.
e 220 444 296
b Pavel.Hrncirik@vscht.cz

 

Tajemník

Ing. Kamila Klaudisová, Ph.D.
e 220 443 281
b Kamila.Klaudisova@vscht.cz

Vedoucí Ústavu analytické chemie

Doc. Ing. Vladimír Setnička, Ph.D.
e 220 445 015
b Vladimir.Setnicka@vscht.cz

Vedoucí Ústavu fyzikální chemie

Prof. Dr. RNDr.Pavel Matějka
e 22044 3687
b Pavel.Matejka@vscht.cz

Vedoucí Ústavu chemického inženýrství

Doc. Dr. Ing. Milan Jahoda
e 220 443 223
b Milan.Jahoda@vscht.cz

Vedoucí Ústavu matematiky

Doc. Ing. Jan Mareš, Ph.D.
e 22044 4172
b Jan.Mares@vscht.cz

Vedoucí Ústavu fyziky a měřicí techniky

Doc. Ing. Vladimír Scholtz, Ph.D.
e 22044 3055
b Vladimir.Scholtz@vscht.cz

Vedoucí Ústavu počítačové a řídicí techniky

Doc. Ing. Jan Mareš, Ph.D.
e 22044 4172
b Jan.Mares@vscht.cz

Předseda akademického senátu FCHI

Dr. Ing. Pavel Vrbka
e 220 443 828
b Pavel.Vrbka@vscht.cz

Aktualizováno: 6.1.2019 13:58, Autor: fchi


VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi