Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHI  → O fakultě → Vedení a orgány fakulty → Kolegium děkana FCHI
iduzel: 8853
idvazba: 10206
šablona: stranka
čas: 14.7.2024 22:04:33
verze: 5420
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Server: 147.33.89.153
Obnovit | RAW
iduzel: 8853
idvazba: 10206
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'fchi.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: '/fakulta/vedeni/kolegium-dekana'
iduzel: 8853
path: 8547/4156/1393/1886/4258/4283/8853
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW

Kolegium děkana FCHI

Děkan

 

prof. Ing. Michal Přibyl, Ph.D.

e   220 444 445
b   Michal.Pribyl@vscht.cz

prof. Ing. Michal Přibyl, Ph.D.

Proděkan pro pedagogickou činnost

 

doc. Ing. Karel Řehák, CSc.
e   220 444 039
b   Karel.Rehak@vscht.cz

doc. Ing. Karel Řehák, CSc.

Proděkan pro vědu a výzkum

 

doc. RNDr. Ing. Pavel Řezanka, Ph.D.

e   220 444 299
b   Pavel.Rezanka@vscht.cz

doc. RNDr. Ing. Pavel Řezanka, Ph.D.

Proděkan pro vnější vztahy a rozvoj

 

doc. Ing. Pavel Hrnčiřík, Ph.D.
e   220 444 296
b   Pavel.Hrncirik@vscht.cz

Ing. Pavel Hrnčiřík, Ph.D.

Tajemník

Ing. Kamila Klaudisová, Ph.D.
e   220 443 281
b   Kamila.Klaudisova@vscht.cz

Ing. Kamila Klaudisová, Ph.D.

Vedoucí Ústavu analytické chemie

doc. Ing. Bohumil Dolenský, Ph.D. (ÚANLCH)

e   220 444 067
b   Bohumil.Dolensky@vscht.cz

Vedoucí Ústavu fyzikální chemie

prof. RNDr. Bc. Petr Slavíček, Ph.D. (ÚFCH)

e   220 443 687
b   Petr.Slavicek@vscht.cz

Vedoucí Ústavu chemického inženýrství

prof. Ing. František Štěpánek, Ph.D. (ÚCHI)

e   220 443 236
Frantisek.Stepanek@vscht.cz

Vedoucí Ústavu fyziky a měřicí techniky

doc. Ing. Vladimír Schöltz, Ph.D. (ÚFMT)

e   220 443 055
b   Vladimir.Scholtz@vscht.cz

Vedoucí Ústav matematiky, informatiky a kybernetiky

prof. Ing. Jan Mareš, Ph.D. (ÚMIK)

e   220 444 172
b   Jan.Mares@vscht.cz

Předseda akademického senátu FCHI

RNDr. Pavel Galář, Ph.D. (ÚFMT)

e   220 443 037
b   Pavel.Galar@vscht.cz

Aktualizováno: 19.6.2024 18:38, Autor: fchi


VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČ: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Za informace odpovídá: Fakulta chemicko-inženýrská
Technický správce: Výpočetní centrum

Copyright VŠCHT Praha
zobrazit plnou verzi