Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHI  → O fakultě → Vedení a orgány fakulty → Akademický senát FCHI
iduzel: 8854
idvazba: 10205
šablona: stranka_submenu
čas: 22.8.2019 16:31:25
verze: 4603
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Akademický senát FCHI

Předseda

Dr. Ing. Pavel Vrbka (ÚFCH)

e   220 443 828
b   Pavel.Vrbka@vscht.cz

Místopředsedové

Ing. Zdeněk Grof, Ph.D. (ÚCHI)

e   220 443 168
b   Zdenek.Grof@vscht.cz

Ing. Marek Šoltys (student DSP)

e   220 443 048, 220 443 046
b   Marek.Soltys@vscht.cz

Členové

Ing. Martin Člupek, Ph.D. (ÚANLCH)

e   220 444 091, 220 444 061
b   Martin.Clupek@vscht.cz

Ing. Zdeněk Grof, Ph.D. (ÚCHI)

e   220 443 048, 220 443 046
b   Zdenek.Grof@vscht.cz

doc. Ing. Dušan Kopecký, Ph.D. (ÚFMT)

e   220 443 168
b   Dusan.Kopecky@vscht.cz

Ing. Petr Kovář (student DSP)

e   220 443 239, 773 920 516
b   Petr.Kovar@vscht.cz

RNDr. Jana Maxová, Ph.D. (ÚM)

e   220 445 039
b   Jana.Maxova@vscht.cz

Bc. Lukáš Mrazík (student BSP/MSP)

b   Lukas.Mrazik@vscht.cz

Ing. Marek Šoltys (student DSP)

e   220 443 168
b   Marek.Soltys@vscht.cz

Ing. Jan Švihlík, Ph.D. (ÚPŘT)

e   220 443 827
b   Jan.Svihlik@vscht.cz

Dr. Ing. Pavel Vrbka (ÚFCH)

e   220 443 828
b   Pavel.Vrbka@vscht.cz

Aktualizováno: 10.5.2019 13:06, Autor: Webmaster FCHI


VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi