Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHI  → O fakultě → Vedení a orgány fakulty → Akademický senát FCHI
iduzel: 8854
idvazba: 10205
šablona: stranka_submenu
čas: 20.1.2019 11:19:38
verze: 4545
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Akademický senát FCHI

Předseda

Dr. Ing. Pavel Vrbka (ústav 403)
místnost A133, tel.: 220 443 828, e-mail: Pavel.Vrbka@vscht.cz

Místopředsedové

Ing. Zdeněk Grof, Ph.D. (ústav 409)
místnost B143 ,tel.: 220 443 168, e-mail: Zdenek.Grof@vscht.cz

Ing. Marek Šoltys (student DSP)
místnost: B307, B308, tel.: 220 443 048,  220 443 046, e-mail: Marek.Soltys@vscht.cz

Členové

Ing. Martin Člupek, Ph.D. (ústav 402)
místnost (A) K05, tel.: 220 445 091, e-mail: Martin.Clupek@vscht.cz

Dr. Ing. Pavel Vrbka (ústav 403)
místnost A133, tel.: 220 443 828, e-mail: Pavel.Vrbka@vscht.cz

Ing. Zdeněk Grof, Ph.D. (ústav 409)
místnost B143 ,tel.: 220 443 168, e-mail: Zdenek.Grof@vscht.cz

RNDr. Jana Maxová, Ph.D. (ústav 413)
místnost C115, telefon: 220 445 039, e-mail: Jana.Maxova@vscht.cz

Ing. Dušan Kopecký, Ph.D. (ústav 444)
místnost B216C, tel.: 220 443 351, e-mail: Dusan.Kopecky@vscht.cz

Ing. Jan Švihlík, Ph.D. (ústav 445)
místnost A330E, tel.: 220 443 827, e-mail: 

Ing. Nikola Ladislavová (studentka DSP)
místnost A223, tel.: 220 443 685, e-mail: nikola.ladislavova@vscht.cz

Ing. Marek Šoltys (student DSP)
místnost: B307, B308, tel.: 220 443 048, 220 443 046, e-mail: Marek.Soltys@vscht.cz

Bc. Aneta Marešová (student Bc./Mgr.)
e-mail: maresova@vscht.cz

Aktualizováno: 17.10.2018 14:58, Autor: fchi


VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi