Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHI  → O fakultě → Vedení a orgány fakulty → Akademický senát FCHI
iduzel: 8854
idvazba: 10205
šablona: stranka_submenu
čas: 1.12.2022 05:24:36
verze: 5243
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Server: 147.33.89.153
Obnovit | RAW
iduzel: 8854
idvazba: 10205
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'fchi.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: '/fakulta/vedeni/senat'
iduzel: 8854
path: 8547/4156/1393/1886/4258/4283/8854
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW

Akademický senát FCHI

Předseda

Dr. Ing. Pavel Vrbka (ÚFCH)

e   220 443 828
b   Pavel.Vrbka@vscht.cz

Místopředsedové

Ing. Jan Švihlík, Ph.D. (ÚPŘT)

e   220 443 827
b   Jan.Svihlik@vscht.cz

Ing. Jaroslav Otta (student DSP)

e   220 443 034
b   Jaroslav.Otta@vscht.cz

Členové

Ing. Martin Člupek, Ph.D. (ÚANLCH)

e   220 444 091
b   Martin.Clupek@vscht.cz

doc. Ing. Zdeněk Slouka, Ph.D. (ÚCHI)

e   220 443 239
b   Zdenek.Slouka@vscht.cz

RNDr. Pavel Galář, Ph.D. (ÚFMT)

e   220 443 037
b   Pavel.Galar@vscht.cz

Mgr. Jana Šnupárková, Ph.D. (ÚM)

e   220 445 032
b   Jana.Snuparkova@vscht.cz

Ing. Jan Švihlík, Ph.D. (ÚPŘT)

e   220 443 827
b   Jan.Svihlik@vscht.cz

Dr. Ing. Pavel Vrbka (ÚFCH)

e   220 443 828
b   Pavel.Vrbka@vscht.cz

Ing. Jaroslav Otta (student DSP)

e   220 443 034
b   Jaroslav.Otta@vscht.cz

Ing. Lucie Mašková (studentka DSP)

e   220 444 013
b   Lucie.Maskova@vscht.cz

Stela Bajusová (studentka BSP/MSP)

b   Stela.Bajusova@vscht.cz

Dominik Habiger (student BSP/MSP)

b   Dominik.Habiger@vscht.cz

Vnitřní předpisy upravující činnost AS

Aktualizováno: 27.9.2022 09:56, Autor: Webmaster FCHI

Kontakty

Oficiální kontakt (pro oslovení akademického senátu jako oficiálního orgánu fakulty)

 


Osoba odpovědná za aktuální informace na webu (složení senátu, pozvánky na zasedání, kalendář)

×


KódASCDESC Název dokumentuASCDESC Platné odASCDESC Platné doASCDESC
Volební řád AS FCHI04.10.2022
Jednací řád AS FCHI13.06.201731.01.2023
Jednací řád AS FCHI01.02.2023

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČ: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Za informace odpovídá: Fakulta chemicko-inženýrská
Technický správce: Výpočetní centrum

Copyright VŠCHT Praha
zobrazit plnou verzi