Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHI  → O fakultě → Vedení a orgány fakulty → Akademický senát FCHI
iduzel: 8854
idvazba: 10205
šablona: stranka_ikona
čas: 19.4.2024 20:53:53
verze: 5378
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Server: 147.33.89.150
Obnovit | RAW
iduzel: 8854
idvazba: 10205
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'fchi.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: '/fakulta/vedeni/senat'
iduzel: 8854
path: 8547/4156/1393/1886/4258/4283/8854
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW

Akademický senát FCHI

Předseda

RNDr. Pavel Galář, Ph.D. (ÚFMT)

e   220 443 037
b   Pavel.Galar@vscht.cz

Místopředsedové

Ing. Martin Člupek, Ph.D. (ÚANLCH)

e   220 444 091
b   Martin.Clupek@vscht.cz

Bc. Karolina Slonková (studentka BSP/MSP)

b   Karolina.Slonkova@vscht.cz

Členové

doc. Ing. Ondřej Vopička (ÚFCH)

e   220 444 029
b   Ondrej.Vopicka@vscht.cz

doc. Ing. Zdeněk Grof, Ph.D. (ÚCHI)

e   220 443 168
b   Zdenek.Grof@vscht.cz

Mgr. Jana Šnupárková, Ph.D. (ÚMIK)

e   220 445 032
b   Jana.Snuparkova@vscht.cz

Studenti v senátu FCHI

Ing. Jaroslav Otta (student DSP)

e   220 443 034
b   Jaroslav.Otta@vscht.cz

Ing. Lukáš Sauer  (student DSP)

e   220 443 101
b   lukas.sauer@vscht.cz

Bc. Jana Knytlová  (studentka BSP/MSP)

b   jana.knytlova@vscht.cz

Aktualizováno: 19.2.2024 10:36, Autor: fchi

Nadcházející zasedání

19. řádné zasedání AS FCHI proběhne v únoru dne 26. 04. 2024 od 14:00 v zasedací místnosti děkanátu FCHI. 

×

Kontakty

Oficiální kontakt (pro oslovení akademického senátu jako oficiálního orgánu fakulty) a osoba odpovědná za aktuální informace na webu (složení senátu, pozvánky na zasedání, kalendář)

×


VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČ: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Za informace odpovídá: Fakulta chemicko-inženýrská
Technický správce: Výpočetní centrum

Copyright VŠCHT Praha
zobrazit plnou verzi