Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHI  → O fakultě → Vedení a orgány fakulty → Akademický senát FCHI
iduzel: 8854
idvazba: 10205
šablona: stranka_submenu
čas: 9.7.2020 04:06:10
verze: 4671
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Akademický senát FCHI

Předseda

Dr. Ing. Pavel Vrbka (ÚFCH)

e   220 443 828
b   Pavel.Vrbka@vscht.cz

Místopředsedové

Ing. Jan Švihlík, Ph.D. (ÚPŘT)

e   220 443 827
b   Jan.Svihlik@vscht.cz

Ing. Nikola Ladislavová (studentka DSP)

e   220 444 206
b   Nikola.Ladislavova@vscht.cz

Členové

Ing. Lucie Habartová, Ph.D. (ÚANLCH)

e   220 443 762, 220 444 263
b   Lucie1.Stovickova@vscht.cz

doc. Ing. Zdeněk Slouka, Ph.D. (ÚCHI)

e   220 443 239
b   Zdenek.Slouka@vscht.cz

RNDr. Pavel Galář, Ph.D. (ÚFMT)

e   220 443 037
b   Pavel.Galar@vscht.cz

Mgr. Ing. Pavel Kříž, Ph.D. (ÚM)

e   220 445 034
b   Pavel.Kriz@vscht.cz

Ing. Jan Švihlík, Ph.D. (ÚPŘT)

e   220 443 827
b   Jan.Svihlik@vscht.cz

Dr. Ing. Pavel Vrbka (ÚFCH)

e   220 443 828
b   Pavel.Vrbka@vscht.cz

Ing. Vojtěch Šálek (student DSP)

e   220 443 233

b   Vojtech.Salek@vscht.cz

Ing. Nikola Ladislavová (studentka DSP)

e   220 444 206
b   Nikola.Ladislavova@vscht.cz

Kateřina Kleinová (studentka BSP/MSP)

b   Katerina.Kleinova@vscht.cz

Aktualizováno: 10.2.2020 12:12, Autor: Webmaster FCHI


VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi