Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHI  → O fakultě → Vedení a orgány fakulty → Akademický senát FCHI
iduzel: 8854
idvazba: 10205
šablona: stranka_submenu
čas: 19.4.2021 04:46:57
verze: 4827
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Akademický senát FCHI

Předseda

Dr. Ing. Pavel Vrbka (ÚFCH)

e   220 443 828
b   Pavel.Vrbka@vscht.cz

Místopředsedové

Ing. Jan Švihlík, Ph.D. (ÚPŘT)

e   220 443 827
b   Jan.Svihlik@vscht.cz

Ing. Nikola Ladislavová (studentka DSP)

e   220 444 206
b   Nikola.Ladislavova@vscht.cz

Členové

Ing. Lucie Habartová, Ph.D. (ÚANLCH)

e   220 443 762, 220 444 263
b   Lucie1.Stovickova@vscht.cz

doc. Ing. Zdeněk Slouka, Ph.D. (ÚCHI)

e   220 443 239
b   Zdenek.Slouka@vscht.cz

RNDr. Pavel Galář, Ph.D. (ÚFMT)

e   220 443 037
b   Pavel.Galar@vscht.cz

Mgr. Jana Šnupárková, Ph.D. (ÚM)

e   220 445 032
b   Jana.Snuparkova@vscht.cz

Ing. Jan Švihlík, Ph.D. (ÚPŘT)

e   220 443 827
b   Jan.Svihlik@vscht.cz

Dr. Ing. Pavel Vrbka (ÚFCH)

e   220 443 828
b   Pavel.Vrbka@vscht.cz

Ing. Jaroslav Otta (student DSP)

e   220 443 034
b   Jaroslav.Otta@vscht.cz

Ing. Nikola Ladislavová (studentka DSP)

e   220 444 206
b   Nikola.Ladislavova@vscht.cz

Jakub Staś (student BSP/MSP)

b   Jakub.Stas@vscht.cz

Vnitřní předpisy upravující činnost AS

Aktualizováno: 3.3.2021 15:55, Autor: Webmaster FCHI


KódASCDESC Název dokumentuASCDESC Platné odASCDESC Platné doASCDESC
Volební řád AS FCHI13.06.2017
Jednací řád AS FCHI13.06.2017

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi