Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHI  → Věda a výzkum → SVK
iduzel: 8614
idvazba: 9905
šablona: stranka_obrazek_vertical
čas: 20.10.2021 15:46:32
verze: 4927
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Studentská vědecká konference

vertical

SVK 2021 se uskuteční 2. 12. 2021

Každoročně na podzim probíhá na VŠCHT Praha Studentská vědecká konference (SVK), na které studenti bakalářského a magisterského studia prezentují výsledky svých výzkumných prací. V roce 2021  jsou opět všechny sekce na naší fakultě (s výjimkou analytické chemie) otevřeny i pro studenty jiných českých a slovenských vysokých škol. Na Fakultě chemicko-inženýrské jsou práce rozděleny do několika sekcí podle odborného zaměření, každý soutěžící prezentuje svou práci před odbornou komisí formou krátké přednášky. Stalo se již tradicí, že kromě hodnocení příspěvků komisemi složenými z pedagogů VŠCHT Praha jsou práce studentů hodnoceny a oceňovány (věcnými či peněžitými cenami) zástupci průmyslové sféry. Součástí soutěžního dne je i představení členů hodnotící komise a prezentace sponzorující firmy, která takto může oslovit studenty pro pozdější spolupráci. Velkým přínosem této akce je i koordinace zájmů nebo spolupráce akademické a průmyslové sféry.

V případě, že byste se chtěli stát sponzory SVK na FCHI, kontaktujte prosím fakultní koordinátorku SVK doc. Ing. Jitku Čejkovou, Ph.D. (Jitka.Cejkova@vscht.cz).

Seznam ústavních koordinátorů SVK

402    Ústav analytické chemie - Ing. Martin Člupek, Ph.D. (Martin.Clupek@vscht.cz)
403    Ústav fyzikální chemie - doc. Ing. Ondřej Vopička, Ph.D. (Ondrej.Vopicka@vscht.cz)
409    Ústav chemického inženýrství - doc. Dr. Ing. Pavlína Basařová (Pavlina.Basarova@vscht.cz)
444    Ústav fyziky a měřicí techniky - RNDr. Pavel Galář, Ph.D. (Pavel.Galar@vscht.cz)
445    Ústav počítačové a řídicí techniky - Ing. Iva Nachtigalová, Ph.D. (Iva.Nachtigalova@vscht.cz)

Aktualizováno: 7.10.2021 09:28, Autor: fchi


KódASCDESC Název dokumentuASCDESC Platné odASCDESC Platné doASCDESC
Archiv sborníků SVK - FCHI

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi